На Донеччині через підрив Карлівського водосховища почалася евакуація населенняУ Донецькій області почалась евакуація населення через руйнування на дамбі Карлівського водосховища.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

"З вулиці Набережної у Галицинівці евакуйовано 26 осіб, у тому числі 8 дітей. Станом на 23:30 у селищі підтоплено 6 домоволодінь, підтоплень критичної інфраструктури не виявлено", - написав очільник області у Telegram.

Кириленко зазначив, що наразі рятувальні та оперативні служби знаходяться на місці події та повністю контролюють ситуацію. 

Нагадаємо 25 травня близько 17:20 внаслідок обстрілу російських окупаційних військ (попередньо - ракетного) була пошкоджена дамба Карлівського водосховища. Внаслідок цього відбувається неконтрольоване скидання води в річку Вовча у напрямку Галицинівки. В річці піднявся рівень води та існує загроза підтоплень приватних будинків у шести населених пунктах Покровського району, в яких загалом проживає 981 людина. 

"Проведено засідання комісії ТЕБтаНС, створено оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної події. На місці тривають роботи з мінімізації наслідків обстрілу.

На даний час ситуація повністю контрольована", - наголосив Кириленко.

Читайте також: Російська армія підірвала греблю Карлівського водосховища. Три селища під загрозою затоплення, - ФОТО