Повинен зрости майже вдвічі: у НКРЕКП назвали причину необхідності підняття тарифів на електроенергіюВ Україні діє тариф на на електроенергію, який був встановлений ще у 2021 році. Проте найближчим часом він може зрости майже вдвічі.

Як пояснив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Костянтин Ущаповський, пише "Еспресо", причиною необхідності підняття тарифів є здійснення аварійно-відновлюваних робіт після ворожих обстрілів енергетичної інфраструктури України. Щоб підготувати енергосистему до наступного опалювального сезону, потрібно приблизно 45-46 млрд грн

За словами голови Регулятора, якщо  розраховувати, як цю суму отримати, то тариф на сьогоднішній день повинен зрости до рівня 2 гривні 88 копійок за кВт-год.

Нагадаємо, 25 березня голова Уряду Денис Шмигаль повідомив, що Кабмін ухвалив рішення не змінювати тариф на електроенергію для жителів до 30 квітня 2023 року.  Пізніше, у Міністерстві енергетики України ще не визначили, як підвищуватимуть низку тарифів. Варто зауважити, що внаслідок війни загалом енергетичній сфері Миколаївської області було завдано збитків на суму в 1,2 мільярди гривень.