Показники аналізу води на миколаївських пляжах у межає нормиУ Миколаєві вперше за 2023 рік провели аналіз води у водоймах міста.

Як розповів завідувач відділу епідеміологічного нагляду, спостереження за неінфекційними захворюваннями обласного центру контролю та профілактики хвороб Анатолій Пахоляк, пише "Суспільне", санітарно-мікробіологічні показники аналізу води у лимані на березі мікрорайону Намив та у річці Інгул поблизу пляжу "Стрілка" відповідають нормі. За результатами першого у цьому сезоні аналізу, рівень ЛКП на пляжі "Стрілка" складає не більше 600, на березі Намиву – 2300 одиниць на літр при нормі не більше 5000.

З травня по вересень фахівці державної установи "Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України" моніторять стан води у відкритих водоймах міста. Починаючи з червня проби води у водоймах Миколаєва будуть досліджувати щотижня.

Нагадаємо, цього року під час літнього сезону на Миколаївщині буде під забороною відвідування деяких лісів. Неможна буде використовувати і Чорне море під час курортного сезону.