Позбуваємось накипу в чайнику: найдієвіші лайфхаки, які видмиють будь який чайникЩоб очистити чайник від накипу, шанувальники гарячих напоїв вдаються до найрізноманітніших способів. І часто із застосуванням не магазинної хімії, а підручних засобів, які неодноразово стають у нагоді для вирішення інших побутових завдань.

Неважливо, яким типом чайнику ви користуєтесь – електричним чи емальованим. Правила для видалення накипу з усіх видів посуду будуть однаковими. Про те, як ефективно відмити чайник в домашніх умовах – читайте далі.

Як позбутися накипу з допомогою оцту

На 1 л води візьміть 100 мл оцту. Вилийте все це в чайник і закип’ятіть. Для більшого шару накипу повторіть процедуру. Після цього ретельно промийте посуд миючим засобом і ще раз прокип'ятіть, але вже зі звичайною водою.

Як відмити електричний чайник від накипу

Накип в електричному чайнику утворюється швидше, ніж у звичайному, проте очищується без зайвих зусиль. Зробити це можна двома простими способами.

Для першого візьміть столову ложку харчової соди, насипте у чайник і доведіть до кипіння. Залиште так до охолодження і перевірте результат.

Ще домашній один засіб, який чудово розчиняє наліт – це лимонна кислота. Для того, щоб очистити чайник, візьміть 1 або 2 упаковки лимонної кислоти, засипте її в чайник разом з водою, ввімкніть його і дочекайтеся «магічного» зникнення нальоту.