Генератори для медичних закладів та водонасосних станцій отримала ДонеччинаСьогодні, 24 травня, за участі заступників голови облдержадміністрації Дениса Клюшникова та Максима Сандиги, БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОЗЗ’ЄДНАННЯ» передав Донецькій області два електрогенератори потужністю 60Е та три електрогенератори потужністю 40Е для забезпечення безперебійної роботи медичних закладів та водонасосних станцій, тобто, об’єктів, які є критично необхідними для життя місцевих мешканців.

Про це повідомили у Донецькій ОВА.

На Донеччину з лютого цим Фондом було передано 30 генераторів, 10 тисяч продуктових наборів, медикаменти першої необхідності для дорослих та дітей, медичне обладнання, засоби гігієни та одяг.

генератори для Донеччини

генератори для Донеччини

Благодійна організація була створена в середині вересня 2014 року задля забезпечення потреб бійців АТО та їхніх родин, допомоги дитячим притулкам та школам-інтернатам. Зараз основним напрямком її діяльності є забезпечення цивільного населення прифронтових територій та військових підрозділів медициною, засобами гігієни, харчовими продуктами та іншими необхідними речами.