Кабмін віддав "Укрнафті" активи газових компаній КоломойськогоКабінет міністрів передав активи "Укрнафтобуріння" та трьох газових компаній в управління "Укрнафти". Вони пов'язані з дніпровським олігархом Ігорем Коломойським та бізнесменами Павлом Фуксом та Віталієм Хомутинником.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на рішення Кабміну.

Власники видобувної компанії "Укрнафтобуріння" намагались оскаржити рішення Печерського суду про арешт її акцій та передавання державній компанії "Укрнафта".

Проте Кабінет міністрів своїм розпорядженням № 454-р від 23 травня схвалив передачу однієї з найбільших газовидобувних компаній — "Укрнафтобуріння" — в управління "Укрнафти".

Своїм розпорядженням Кабмін погодився з пропозицією Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) і Міноборони щодо передачі арештованих активів Коломойського та партнерів в управління "Укрнафти".

Уряд доручив АРМА забезпечити передачу активів. В свою чергу "Укрнафта" та Міноборони мають вжити "дієвих заходів" відповідно до законодавства, які будуть спрямовані на запобігання перериванню функціонування активів або ризику збою у постачанні природного газу, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій.