Як відключити рекламу в додатках та іграх: всього декілька кроківГайд актуальний для власників смартфонів з системою Android, та в окремих випадках – IOS.

Часто, в обмін на безкоштовне користування програмою, власникам смартфонів пропонують перегляд реклами. Проте, чи справді потрібно витрачати на це свій дорогоцінний час і чи можна відключити появу рекламних банерів без придбання платної версії застосунку?

Спробуйте описані нижче інструкції для смартфонів на Android та Apple-гаджетів.

Найпростіший спосіб відключити рекламу в іграх

Найперше, що ви можете зробити – це увімкнути авіарежим. Без доступу до інтернету, рекламні блоки просто не завантажаться і не будуть відображатися у вас в застосунку.

Увімкнути режим польоту можна наступним чином:

  • на Android: "Налаштування" → "Мережа та інтернет" → "режим польоту" → перемикніть цю опцію в положення "Увімкнено";
  • на iPhone: проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана → натисніть на іконку літака, щоб включити режим польоту.

Однак, майте на увазі, що при ввімкненому авіарежимі ви також не зможете отримувати вхідні дзвінки, сповіщення або використовувати функції, які вимагають підключення до інтернету.

Як відключити рекламу в іграх, змінивши регіон

У Великобританії реклама в додатках знаходиться під суворим наглядом. Advertising Standards Authority (ASA) – це відомство, яке регулює рекламний ринок і не дозволяє його засмічувати, в тому числі в сфері мобільних ігор та додатків.

Тож, щоб привести рекламу в своїх застосунках до вдосконаленого рівня, треба зайти в налаштування смартфона, поставити регіон "Великобританія" і перевірити, чи щось змінилося.

Як відключити рекламу за допомогою налаштування DNS-серверу

В Android-смартфонах 9.0 і пізніше з'явилася опція налаштування персонального DNS-сервера, який оброблятиме весь вхідний трафік на ваш смартфон.

Один з таких DNS серверів – AdGuard DNS, який фільтрує небажаний трафік, в тому числі рекламу. Для його активації зайдіть в налаштування смартфона, вибрати опцію персонального DNS-сервера і вбити в рядок хост dns.adguard.com. У результаті потік реклами знизиться або взагалі призупиниться.