На Харківщині за добу окупанти обстріляли 17 населених пунктів: загинув чоловік, ще двоє отримали пораненняЗа минулу добу окупанти обстріляли щонайменше 17 населених пунктів у Харківському, Куп'янському та Чугуївському районах області.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

На Харківщині за добу окупанти обстріляли 17 населених пунктів: загинув чоловік, ще двоє отримали поранення, фото-1Внаслідок ракетного удару по с. Циркуни загинув 52-річний цивільний чоловік, ще 2 чоловіків 41 та 57 років отримали поранення. У селі зруйновано 2 приватні житлові будинки, ще 13 будинків пошкоджено.

На Харківщині за добу окупанти обстріляли 17 населених пунктів: загинув чоловік, ще двоє отримали поранення, фото-2У с. Тешенківка Куп'янського району внаслідок обстрілу з РСЗВ пошкоджено будівлі, майно та техніку фермерського господарства.

На Харківщині за добу окупанти обстріляли 17 населених пунктів: загинув чоловік, ще двоє отримали поранення, фото-3У Вовчанську Чугуївського району пошкоджено житлові будинки, паркан та об'єкт цивільної інфраструктури.

У селах Стариця та Перківка Чугуївського району через ворожі обстріли сталися лісові пожежі.