Що робити, коли натирає нове взуття: 9 найкращих лайфхаківНове взуття завжди важко розношувати. Воно натирає майже завжди, незалежно від якості матеріалу. Потрібен час для того, щоб ноги звикли до нього. А поки звикатимуть - можливі неприємні відчуття. 

Щоб уникнути натертості та мозолів під час розношування нового взуття, можна скористатись лайфхаками, які допоможуть вберегти ніжки.

Олівець від мозолів(стік)

Цей стік можна купити просто в аптеці. Для того, щоб зрозуміти, де натирає, потрібно у новому взутті походити хоча б півгодини, а потім помастити ці місця олівцем. Якщо вже є ранка, міхур або мозоль, то немає змісту вже мазати.

Пластир з силікону

Такий пластир можна використовувати, коли вже є пошкоджена шкіра на нозі. Силіконовий пластир порівняно із звичайним не мнеться, не злітає, і є непомітним.

Антиперспірант

Тертя між взуттям та шкірою відбувається через піт, тому і з'являються мозолі. Щоб цього уникнути, слід після душу побризкати ніжки антиперспирантом, і можна взувати нові босоніжки.

Накладки на взуття

Накладки підходять для тих, хто постійно має проблеми із натертостями шкіри ніг. Вони клеяться на задник, і тоді мозолів і крові не буде. Їх можна купити у звичайних взуттєвих магазинах.

Вазелін

Цей засіб є дешевшим, та його можна купити в будь-якій аптеці. Потрібно просто нанести його масажними рухами на вразливі місця.

Віск

Місце, яке натирає можна змастити воском зсередини. Це слід робити доти, доки взуття не розноситься по кілька разів на день.

Дитячий крем

Можна змастити проблемні місця на ногах дитячим кремом - це добре допомагає при носінні літнього взуття, яке часто натирає пальці з боків. Дитячий крем робить шкіру м'якою, і взуття не так натиратиме.

Сухе мило

Ті місця на взутті, які натирають, можна змастити сухим милом. Тоді тертя між шкірою та взуттям зменшиться, і ризик появи мозолів теж.

Підняття стопи

Щоб запобігти натиранню пʼяток, слід трішки підняти стопу над задником. Для цього під устілку потрібно щось підкласти. Це може бути куплена спеціальна устілка, звичайний лист газети, складений у кілька раз, або шматок товстого картону.

Догляд за шкірою ніг

Щоб не допустити пошкодження шкіри під час носіння тісного або нового взуття, слід доглядати за ногами. Для цього потрібно користуватись антибактеріальними спреями та дезодорантами, розмʼякшувальними кремами, та робити розслаблюючі ванни для ніг.

Для того, щоб уберегти шкіру ніг від натирання, не варто ризикувати та одягати на довгі прогулянки нове взуття. Також важливо не травмувати додатково проблемну ділянку на нозі, та не намагатися зарізати шкіру за допомогою ножиць тому, що рана може швидко інфікуватися та довго гоїтись.

Якщо до рани потрапить інфекція, та вона буде погано заживати, то слід звернутись до лікаря.