На Житомирщині поліцейські навчають дітлахів правил безпекиЩодня у навчальних закладах правоохоронці проводять «уроки безпеки» для дошкільнят та ліцеїстів. Вони нагадують дітям по правила поведінки на вулиці та вдома, навчають дій у кризових ситуаціях, а також розповідають допитливим учасникам про свою професійну діяльність.

Читайте також: Відеофлешмоб, спільно вишитий логотип Житомира, виставки, майстеркласи, фаєр-шоу: як відзначать день вишиванки у Житомирі

17 травня поліцейські та рятувальники провели такий захід у закладі дошкільної освіти №34 м. Житомира.

Ювенальні поліцейські навчали малят дорожної грамоти: як перейти дорогу, коли не працює світлофор, що означають жести регулювальника та як дорожні знаки допомагають водіям та пішоходам дотримуватися Правил дорожнього руху.

Поліцейські офіцери громади розповідали дітям про призначення обладнання, яке знаходиться в службовому автомобілі. Обговорили дії у разі знайдення нічийних іграшок, телефонів або інших підозрілих предметів. Також повторили номери телефонів екстрених служб. Бажаючі приміряли захисні обладунки та уявили себе правоохоронцями за кермом службового автомобіля.

Читайте також: За крок до перемоги: Лотерея на підтримку ЗСУ в громаді на Житомирщині, — ФОТО

Поліцейські охорони розповіли дітлахам про призначення тривожних кнопок, якими обладнані торговельні заклади та установи.

Інспектори Кінологічного центру ГУНП області показали, як працюють службові собаки. Вони чітко виконували команди поліцейських, навіть показані жестами. А ще продемонстрували як вміють знаходити різні предмети та ідентифікувати їх господарів.

Рятувальники нагадали дітям про небезпеку ігор із вогнем, а також про правила безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм або у лісі.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Читайте також: Юна дизайнерка з Житомира шиє одяг, м’які іграшки, проводить благодійні розіграші-аукціони!

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • Facebook