Російський розвідкорабель “Іван Хурс” зазнав ушкоджень, є поранені — Міноборони УкраїниУ Чорному морі зазнав ушкоджень розвідувальний корабель росії “Іван Хурс”. як повідомляють у Міноборони, є поранені.

Факт “зустрічі” корабля з українським безпілотником підтвердили у Міноборони України.

“Коли російський розвідувальний корабель “Іван Хурс” зустрів український безпілотник. Дійсно, ідеальна пара!” — йдеться в повідомленні.

Напередодні Міноборони РФ повідомило, що корабель у Чорному морі намагалися уразити морськими дронами, однак судно нібито не постраждало.

Наразі відомо, що розвідувальний корабель ушкоджений. Судно потребує ремонту.

“Сьогодні (24 травня — ред.) о 5:30 Збройними силами України здійснено безуспішну спробу атакувати трьома безпілотними швидкохідними катерами корабель “Іван Хурс” Чорноморського флоту, що виконує завдання із забезпечення безпеки функціонування газових трубопроводів “Турецький потік” і “Блакитний потік” у виключній економічній зоні Турецької Республіки”, — заявили у Міноборони Росії.

Там також повідомили, що начебто “знищили катери противника вогнем зі штатного озброєння російського корабля за 140 кілометрів на північний схід від протоки Босфор”.