Нещасливі знахідки: які речі не можна підбирати на вулиціЛюди часто втрачають на вулиці різні речі, але не варто поспішати піднімати предмет, що лежить на землі. Загублені речі, як цінні, так і не дуже, несуть на собі енергетику власника, і вона далеко не завжди позитивна.

Що найчастіше знаходять на вулиці?

Ключі

Навіть якщо підняти їх і зберегти, навряд чи є шанс дізнатися, що вони відчиняли і кому належали. Тому не варто підбирати і зберігати непотрібний предмет, який ніколи не знадобиться.

Хрестик

Натільний хрестик - предмет дуже особистий. Такі речі становлять цінність для власника, а ось тому, хто знайшов, удачі не принесуть. Краще пройти повз, не торкаючись до чужого хрестика.

Гроші

Ігнорувати гроші, що лежать на землі, складно, звісно ж, є велике бажання підняти їх. Будь-які монети й купюри пройшли через руки тисяч людей і увібрали їхню енергетику. Що більша купюра, то більша спокуса.

Дрібні купюри все-таки краще не піднімати, а великі - якщо вже підняли, додому нести не потрібно. Витратьте на щось неважливе, незначне - на те, що не шкода й особливо не замислюйтеся.

Гребінець

Прийнято вважати, що волосся зберігає спогади й енергетику. До чужих предметів догляду, знайдених на вулиці, краще взагалі не торкатися.

Дзеркало

Здавна кажуть, що дзеркальна поверхня має пам'ять. Енергетика дзеркал особливо сильна і нікому невідомо, позитивна вона чи негативна. Саме тому не можна торкатися і тим паче, зберігати знайдені чужі дзеркала.