З Сумщини в примусовому порядку видворено порушника міграційного законодавства - громадянина Республіки МолдоваВиявлено неврегульованого мігранта у м.Глухів, працівниками місцевого підрозділу УДМС спільно з представниками Національної поліції в Сумській області, під час планових перевірочних заходів на території громади з перевірки дотримання іноземцями та особами без громадянства правил перебування на території України.

За фактом порушення 49-ти річним громадянином Республіки Молдова законодавства у сфері міграції, зокрема, в частині перевищення дозволеного, в рамках безвізового в'їзду 90/180, терміну перебування, проживання без дозвільних документів, стосовно іноземця вжито заходів за ст. 203 КупАП та прийнято рішення про примусове повернення до країни походження.

Контрольною перевіркою працівниками міграційної служби встановлено чергове порушення іноземцем міграційного законодавства щодо невиконання у визначені терміни прийнятого рішення про його примусове повернення. Відтак, відносно іноземця прийнято рішення щодо його видворення за межі території України в примусовому порядку.

Практичний етап реалізації процедури примусового видворення, що передбачає супровід іноземця-порушника до пункту пропуску на кордоні та його передачу представникам Держприкордон служби, працівниками міграційної служби проведено спільно зі співробітниками Управління міграційної поліції ГУНП в Сумській області. Перетин кордону іноземцем на виїзд з території України здійснено через пункт пропуску "Могилів - Подільський - Отач ( Вінницька область).

Управління ДМС у Сумській області

Підписуйтесьна нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua