"Втратила апетит, ледь не зомліла посеред вулиці": дружина Віктора Павліка зізналась, як на ній відбилися стреси після скандалу із спецперепусткоюУкраїнська блогерка Катя Репяхова поскаржилася, що в останні п'ять днів у неї сильно погіршилося самопочуття. Після скандалу, який розгорівся на тлі хвастощів спецперепусткою чоловіка і проїздом по режимному Південному мосту в Києві, Репяхова, судячи з усього, сильно нервувала.

Детальніше про свій стан жінка розповіла в stories, очевидно, напрошуючись на жалість з боку підписників, пише УНІАН.

Як розповіла дружина Віктора Павліка, через втрату апетиту їй важко стояти на ногах, а також вона не може тримати на руках маленького сина. Вона швидко втомлюється, а сьогодні ледь не втратила свідомість прямо на вулиці.

"П'ять днів я не їм нічого зовсім. До такої міри, що вже не можу підняти Мішу, який важить 15 кг. Сьогодні мене скрутило просто на вулиці, не могла встати з асфальту. Тому їм через силу", - написала Репяхова, і показала їжу, яку приготувала собі на обід.

Скріншот Instagram-сторіз Каті

Скріншот Instagram-сторіз Каті

Скандал з Віктором Павліком: подробиці

Минулого тижня Катерина Репяхова виклала у своєму блозі відео, в якому показала, як їде з Віктором Павліком по Південному мосту в Києві - об'єкт закритий для проїзду цивільного транспорту вже рік. На відео Катя заявила, що це - "задоволення не для всіх", а перепустку, за якою вони туди потрапили, їй нібито подарував Віктор Павлік.

Поліція швидко на це відреагувала. Пропуск у Павліка забрали, а також пояснили йому і його дружині, що під час війни знімати режимні об'єкти заборонено.