Цими вихідними у Звягелі пройде акція «Фото у вишиванці»В суботу та неділю 20-21 травня у Звягелі відбудеться мистецька акція «Фото у вишиванці». Про таке інформує Туристичний центр м. Звягель управління культури та туризму та запрошує усіх охочих долучитися.

Відбудеться акція у місцевій визначній пам'ятці – звягельському замку. І у суботу, й у неділю розпочнеться вона в зручний час –по обіді, о 14 годині.

У замку для фотографування облаштують тематичну фотозону, а також влаштують виставку народного побуту. Тож надягнувши вишиванки, звягеляни й гості міста зможуть тут зробити пам'ятні знімки. Фотографуватиме Артем Шевчук.

До того ж вже традиційно організатори збиратимуть гроші й на потреби Збройних сил України. І за посильний донат гостей нагодують смачною козацькою кашею та подарують сувенір із символом Звягеля.

Тож вже зараз можна запланувати собі вихідні, щоб завітати у замок та зробити фото у вишиванці. А за можливості й долучитись до благої справи – переказати кошти для наших захисників.