На Оболоні у Києві збудують приватну IT-школу: вартість проєкту 15 млн доларів, - ФОТОУ Києві на Оболоні збудують приватну загальноосвітню школи з поглибленим вивченням IT-наук. Її будівництво вже розпочалося на проспекті Івасюка, 10в на Оболоні.

Про це повідомила Київська міська рада.

Проєкт IT-школи на Оболоні, Київська міська рада

Проєкт IT-школи на Оболоні, Київська міська рада

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва - 44.ua" - джерело важливих та актуальних новин Києва, області та України.

Школа буде розрахована на 900 дітей та матиме площу 9000 квадратних метрів. На території передбачено будівництво бомбосховища, спорткомплексу, дитячої початкової школи та наукових лабораторій.

Проєкт IT-школи на Оболоні, Київська міська рада

Проєкт IT-школи на Оболоні, Київська міська рада

За словами депутата Київради Богдана Чорнія, члена комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, заявлений обсяг інвестицій становить понад $15 мільйонів, вони надійдуть впродовж наступних двох років.

Проєкт IT-школи на Оболоні
Київська міська радаПроєкт IT-школи на Оболоні
Київська міська рада

Також ми писали раніше, що у Києві в Оболонському районі на вулиці Прирічній планують побудувати паркінг за 120 мільйонів гривень. Зазначається, що за проєктом змін, які внесли до бюджету Києва, планується будівництво паркінгу в Оболонському районі на вулиці Прирічній. Доцільність цього дорогого проєкту виправдовують важливістю підвищити безпеку населення - паркінг збудують з підземним укриттям.

Крім того, повідомляли про те, що цього року в Києві планують розпочати будівництво нової дворівневої розв'язки на перетині вулиць Богатирської та Полярної.