Лікарка з Кам’янця-Подільського отримала орден "За громадську доблесть"Кам’янець-Подільська приватна медична клініка та її керівниця отримали ексклюзивні нагороди від Міжнародної програми "Лідери XXI століття".

"Клініка Д. Прокопової" отримала ексклюзивну нагороду в номінації "Професійні досягнення – 2022", а керівниця медичного закладу, лікарка Діана Прокопова отримала орден "За громадську доблесть".

Ці почесні нагороди створені з метою підтримки вітчизняних компаній та підвищення їх престижу, відзначення талановитих управлінців, зміцнення позиції Української держави.

На офіційних сторінках Клініки у соціальних мережах Діана Іванівна написала:

Працюючи в тилу, завдяки нашим воїнам ЗСУ, від початку війни, у 2022 році, ми створили 13 нових робочих місць. Ми продовжуємо надавати допомогу ВПО. В нас продовжують працювати на щоденних прийомах лікарі-жінки з Харківської, Запорізької та Луганської областей. Своєчасно сплачуючи податки, вносимо і свою маленьку частку в економічний розвиток нашої держави. Дякую всім колегам, медсестрам, лікарям за віддану працю, за людяність та бажання допомогти всім, хто цього потребує. Це наближає нас до перемоги.

Діана Прокопова, Фото: Клініка Д. Прокопової"

Діана Прокопова, Фото: Клініка Д. Прокопової"

Нагадаємо, що у 2022 році Діана Прокопова отримала орден "Свята Софія", а у 2021 році увійшла у ТОП 100 лікарів України.

Читайте також: "Сергій Гамалій більше не очолює Хмельницьку ОВА".