Загинув обороняючи столицю - Буковина згадує загиблого захисникаМихайло Настащук

Михайло Ярославович Настащук – сержант Збройних Сил України, водій радіолокаційного взводу військової частини А0281. Загинув 28 березня 2022 року під смт Макарів, обороняючи столицю, - йдеться на сторінці у Facebook "Незабутні: Буковина памʼятає".

Народився Михайло 18 липня 1982 року в селі Ставчани Чернівецької області. Зростав у великій родині, із двома старшими сестрами. У 18 років був призваний на строкову військову службу, яку проходив у Львові, в десантних військах. Після армії Михайло поїхав до Києва, де в 2009 році одружився. У сім’ї народилося двоє дітей.

Загинув обороняючи столицю - Буковина згадує загиблого захисника, фото-1

У 2015 році Михайло пішов захищати суверенітет і територіальну цілісність України. Виконував завдання у зоні Антитерористичної операції на Сході. Після служби, яка тривала рік і три місяці, повернувся додому. Щоліта з дружиною та дітьми приїздив у рідні Ставчани, до мами, сестер та племінників.

Родина для нього завжди була на першому місці, розповідає про свого чоловіка дружина Вікторія. Саме тому, коли 24 лютого 2022 року росія почала повномасштабну війну проти України, Михайло, не чекаючи поки його викличуть, пішов захищати свою сім’ю і рідну землю. Хотів, щоб його діти жили у вільній державі.

Загинув обороняючи столицю - Буковина згадує загиблого захисника, фото-2

Михайло Настащук долучився до військовослужбовців 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Щоразу, як тільки випадала нагода, телефонував рідним. Але одного дня дружина не дочекалася дзвінка від коханого. Натомість Вікторія отримала найстрашнішу звістку у своєму житті, що 28 березня 2022 року Михайло загинув від ворожої кулі під Макаровом, обороняючи від російських окупантів столицю.

Поховали Героя у рідному селі Ставчани, на Буковині.

"Тепер Михайло став янголом, який оберігає своїх рідних з неба. Його син та донька знають, що Татко – справжній Герой, справжній Воїн. Він назавжди залишиться в серцях рідних та друзів. Ти навічно в моєму серці… Герої не вмирають! Слава Україні! Герою Слава!", – написала про коханого Вікторія Настащук.

Указом Президента України від 29 липня 2022 року, Михайла Настащука посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Читайте: 16 березня Буковина прощається із трьома своїми синами

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)