За тиждень на західних кордонах затримали майже 100 порушників кордону, виявили близько 130 тисяч пачок сигаретЗа минулий тиждень західні кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули 445 тисяч осіб та 121 тисяча транспортних засобів. Інтенсивність пасажиропотоку, у порівнянні з попереднім тижнем, дещо зменшилася. До України прибуло на 15 тисяч осіб більше, ніж виїхали.

За спробу нелегального перетину державного кордону було затримано 95 правопорушників. 72 них намагалися незаконно перетнути кордон поза пунктами пропуску, ще 23 особи спробували потрапити до сусідніх країн через діючі пункти перетину.

Інспектори в пунктах пропуску викрили 38 чоловіків, громадян України, які намагалися під час виїзду за межі країни використати документи з ознаками підроблення (довідки, посвідчення, свідоцтва про народження дітей тощо). У їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Ще 684 особи отримали відмову у пропуску через державний кордон через відсутність законних підстав.

Під час прикордонного контролю прикордонники припинили спроби незаконного переміщення через кордон 1 одиниці зброї, 25 набоїв, понад 1000 пігулок наркотичної і психотропної дії. Крім того, виявили 9 транспортних засобів, які експлуатувалися з порушенням чинного законодавства.

Спільно з представниками митниці запобігли незаконному переміщенню через кордон товарів і предметів на суму понад 8,2 мільйона гривень. Левову частину зазначеної суми склала вартість вилученої партії сигарет у кількості 200 ящиків, а також транспорту, яким намагалися ці сигарети доправити до Румунії.

За вчинення правопорушень охоронці кордону притягнули до відповідальності 87 осіб, наклали штрафів на суму 126 000 гривень.

За звітний період оформили 460 автомобілів з гуманітарною допомогою.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!