Житомирщина отримала автобус для вакцинації населення, — ФОТОПредставництво ВООЗ в Україні за підтримки Європейського Союзу передало Міністерству охорони здоров’я України 59 комфортабельних сучасних автобусів для зміцнення масштабної вакцинації по всій країні під час війни.

ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» також отримав такий автобус.

Завдяки цьому транспорту робота мобільних бригад у справі вакцинації населення отримає нову якість – підвищиться рівень охопленнящепленняминаселення в найвіддаленіших куточках Житомирської області.

Вже незабаромавтобусз командою фахівців почне здійснювати виїзди у об’єднані територіальні громади Житомирщини. Вакцинуватимуть населення від інфекційних захворювань, зокрема COVID-19, кору та дифтерії. Насамперед орієнтуватимуться на вимушено переміщених осіб, вразливих груп населення, людей похилого віку, з хронічними захворюваннями та інвалідністю.

Завдяки підтримці ВООЗ у партнерстві з ЄС та USAID з квітня по грудень 2022 року послугами з виїзної імунізаціїбуло охоплено до 400 000 людей, які проживаютьу 1500-хнаселених пунктіввосьми областей України.

Джерело: Житомирський Оцкпх