В Одесі у машині активіста Ганула знайшли боєприпаси: він прокоментував інцидент, - ВІДЕО14 березня у деяких ЗМІ з'явилася інформація про затримання одеського активіста Дем'яна Ганула за кермом автомобіля Cadillac Escalade, в якому виявили боєприпаси: 30 набоїв, гранату, бронежилети. Пізніше він прокоментував інцидент та підтвердив, що дійсно мав боєприпаси у машині.

Про це повідомляє кореспондент 048.ua.

За словами активіста, вчора він переганяв на СТО автомобіль, який належить одній з військових частин. По прибуттю його зупинив патруль через відсутність українського номеру на автівці.

"Я вічливо пояснив ситуацію: авто належить військовим, я його везу ремонтувати, попросив зрозуміти, адже авто реально приймало участь у війні, і зараз потребує ремонту, щоб продовжити боронити землю. Також надав американський технічний паспорт. Патрульні були налаштовані категорично, почали обшук авто, знайшли предмети, схожі на патрони та гранати. Потім на місце з’їхалися усі полісмени світу", - написав Ганул.

За його словами, він надав дані про боєприпаси правоохоронцям.

"Розвивати тему, чому у військових у авто речі, які схожі на БК — дурне заняття. Або також, чому я займаюся ремонтом авто, — бо цим не займаєтесь ви", - зазначив активіст.

У коментарі 048.ua Дем'ян зазначив, що його совість перед законом чиста, тому він сподівається на "хепі-енд". 

"Я переслідував добрі наміри, тому сам був трохи в шоці", - розповів активіст.