У Кам'янському провели спортсменів на змаганняУ Кам’янському вже стало доброю традицією проводжати спортсменів на змагання високого рівня.

9 березня начальник управління молоді і спорту Едуард Коряк та депутат міської ради, представник ГО "Бджола" Олександр Лукашов зустрілися з вихованцями секції гандболу та Кіокушин-кан карате аби підтримати спортсменів напередодні важливих змагань та налаштувати юнаків та дівчат на перемогу.

Бажаємо їм перемоги, наша партія та міський голова завжди підтримує, підтримувала і буде підтримувати молодь нашого міста, спорт та розвиток спорту, сказав Олександр Лукашов, представник ГО "Бджола".

Представники громадської організації "Бджола" передали подарункові сертифікати, для організації поїздки, а також заряджені на перемогу прапори "Бджоли", які побували на майже всіх чемпіонатах, де брали участь кам’янчани.

Ми дуже вдячні - і партія міська і керівництво, управління молоді і спорту допомагає в цьому. Маємо приїхати із перемогою, - доповнив Роман Кашира, тренер та голова СК "Кіокушин-кан Карате-до "Бусін-кан".