У Полтаві депутати вимагають розкрити, що і за якою ціною закуповують за програмою «Полтавський спротив» для арміїПарадоксальна ситуація складається у міській раді. Зараз триває сесія у режимі онлайн. Депутати мають розглянути питання №5 «Про затвердження місцевої цільової програми «Полтавський спротив» у 2022-2024 роках» у новій редакції». Депутати мають проголосувати за виділення військовим коштів із бюджету за Програмою, при цьому вони не знають – що саме і за якою ціною закуповують. Бо інформація під грифом «для службового користування».

Перед розглядом слова прохає Сергій Іващенко зі «Слуги народу». Він вимагає відкрити депутатам – що і за скільки закуповують за Програмою «Полтавський спротив».

-По яким цінам купуємо – ми ховаємо, а голосувати депутатам! Ми є представникам громади і відповідаємо за кошти, які витрачаються міською радою. Депутати мають право знати! Бо ми за таємницею ховаємо корупцію!– говорить Іващенко.

Депутатам пояснюють, що інформацію приховали за зверненнями військових частин.

- Я вже маю доступ до цих документів. Отримав три листи від військових частин! Можливо не варто знати російським окупантам, що ми купили нашим військовим!Я, як волонтер, як людина максимально зацікавлена у підтримці нашої армії, зроблю все, щоб кошти використовували максимально ефективно! – говорить Карпов.

У Полтаві депутати вимагають розкрити, що і за якою ціною закуповують за програмою «Полтавський спротив» для армії, фото-1

До обговорення доєднується начальникПолтавської РВА Дмитро Романов. Він пояснює, що немає жодних проблем: у режимно-секретному відділі депутати можуть пройти всі процедури та ознайомитися із цими документами. Це зніме із питання всю напругу.

Після обговорення депутати переходять до голосування і всі 38 присутніх онлайн на сесії голосують "за".

Ми продовжуємо стежити за розглядом важливих для міста питань на сесії. Щоб не пропустити новин, підписуйтеся на наш Telegram