Обмін полоненими: додому повернулися 130 військових, - ФОТОУ результаті чергового обміну додому повертаються ще 130 Захисників та Захисниць України. В обмін росіяни отримали 80 окупантів, які були в українському полоні.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Усі врятовані з російської неволі – представники рядового та сержантського складу: 126 чоловіків та чотири жінки.

Більшість звільнених – 87 осіб – потрапили в полон у Маріуполі, зокрема, були евакуйовані з «Азовсталі». Решта врятованих українців воювали на Донецькому (в районі Бахмута та Соледара) та Луганському напрямках.

Серед звільнених – 45 військовослужбовців Збройних сил України, 25 нацгвардійців, 23 прикордонника, 21 воїна Військово-морських сил України, восьмеро «тероборонівців» та вісім представників Державної спеціальної служби транспорту.

Більшість Захисників та Захисниць повертаються додому з пораненнями та хворобами, набутими в боях та під час перебування в неволі. Наймолодшому звільненому ще не виповнився 21 рік, найстаршому скоро виповниться 64 роки.

"Команда Координаційного штабу продовжує роботу над наступними обмінами. Ми пам’ятаємо про кожного і кожну", - зазначили у відомстві.