Антисанітарія та безлад: за невиконання батьківських обов'язків притягнуть до відповідальності жительку ОдещиниПоліцейські разом з рятувальниками та представниками служби у справах дітей провели профілактичний рейд у Білгород-Дністровському район.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП.

Представники спецслужб перевірили безпечність умов проживання 30 діток віком від 3-х до 14-ти років в 11 родинах, що опинилися у складних життєвих обставинах. Зокрема дотримання пожежної безпеки, стан електроприладів, газового обладнання та систем опалення будинків.

Під час візитів поліцейські провели профілактичні бесіди з батьками, надали рекомендації щодо забезпечення відповідних умов проживання для дітей, наголосили на обов’язковому відвідуванні школярами навчальних закладів, а також нагадали правила поведінки в умовах надзвичайних ситуацій та під час оголошення сигналів повітряної небезпеки.

поліцейські разом з рятувальниками та представниками служби у справах дітей провели профілактичний рейд у білгород-дністровському районі

поліцейські разом з рятувальниками та представниками служби у справах дітей провели профілактичний рейд у білгород-дністровському районі

У більшості відвіданих родинах батьки піклуються про своїх діточок та намагаються забезпечити їх, в межах своїх можливостей, всім необхідним. Проте одна мати знехтувала нещодавніми попередженнями правоохоронців щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків. При повторному відвідуванні спецслужб в оселі жінки панували антисанітарія, бруд та безлад. Тож правоохоронці склали відносно громадянки протокол за ч. 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Її санкція тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 гривень).