8 березня у Львові прощатимуться з Героями Миколою Гальцом та Сергієм ГальцовимМіська церемонія прощання із захисниками відбудеться на площі Ринок об 11:30. 

8 березня у Львові прощатимуться ще з двома Героями. На війні загинули 45-річний Микола Гальц та 38-річний Сергій Гальцов. Мерія закликає жителів долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічні довідки Героїв. Cергій Гальцов харків'янин. Навчався у Комунальному закладі "Харківський ліцей №144 Харківської міської ради". Протягом 2001-2003 років опановував професію столяра.

Після завершення навчання проходив військову службу у лавах прикордонників на Львівщині, де отримав травму та був комісований. Згодом здобував освіту у Харківському автотранспортному фаховому коледжі.

У мирний час був менеджером з продажу у мережах магазинів "Ельдорадо" та "Комфі". Протягом певного періоду працював у Польщі та Чехії.

Із початком повномасштабного вторгнення росії брав участь в організації місцевої територіальної оборони, однак через активні бойові дії родина Сергія Гальцова переїхала до Львова, де він мріяв оселитися після перемоги.

Попри отриману травму, добровольцем став на захист Батьківщини до лав Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України та боровся із окупантами на східному напрямку. Був оператором ІПС 2-ї категорії 3-го протитанкового відділення прикордонної комендатури швидкого реагування №1. Героїчно загинув під час виконання бойового завдання.

У Сергія Гальцова залишилися мама, сестра, брат, дружина, тітка, двоюрідна сестра з чоловіком та двоюрідний брат.

Cергій Гальцов, Фото: пресслужби Львівської міськради

Cергій Гальцов, Фото: пресслужби Львівської міськради

Микола Гальц львів'янин. Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №50 міста Львова. Здобував вищу освіту у Національному університеті "Львівська політехніка". Закінчив військову кафедру при університеті.

Після завершення навчання започаткував власну справу – протягом 20-ти років займався виробництвом та дизайном корпусних меблів. Роботи Миколи Гальца прикрашають помешкання багатьох львів'ян.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави у лавах 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

У Миколи Гальца залишилися мама, дружина, син та донька.

Микола Гальц, Фото: пресслужби Львівської міськради

Микола Гальц, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: На війні загинув 23-річний захисник із Львівщини Віталій Сухоцький

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради