Афіша Театру ім. Лесі Українки на 8-10 червня8 червня, 18:00, Нова сцена - Іван Нечуй-Левицький "КАЙДАШЕВА СІМ’Я", комедія з елементами суму.

Події відбуваються у великій сільській родині майже півтора століття тому. Комічні і драматичні ситуації, у які потрапляють герої, взяті з самого життя. Свекруха свариться з невістками, невістки – з свекрухою, батько – з синами й усі між собою. Розбиті глечики, виколоті очі, любов, сльози, плітки і пияцтво. Гаряча лава сімейного розбрату витікає на вулицю, і немає спокою ні сусідам, ні громаді, бо вже ділять і город, і хату, і худобу, і котів, і стару грушу…

9 червня, 18:00, Основна сцена – гастролі Театру "ДРАМіКОМ" - Альдо де Бенедетті "СПАЛЬНЯ САЛЬВАДОРА", комедія в ритмі танго.

Відомий депутат-аграрій запрошує у гості знамениту письменницю подивитися на оригінал картини Сальвадора Далі, яка прикрашає його спальню. Продовження зрозуміле? Проте щось пішло не так… Вони танцюють танго… Під диваном знаходять третього… І цей третій не зайвий.

Ця людина з трьома дипломами перевертає життя наших героїв, а також життя двох міністерств. Кохання… Шампанське… У цій виставі є усе. Навіть філе камбали…

Афіша Театру ім. Лесі Українки на 8-10 червня, фото-1

10 червня, 11:00, Основна сцена - за мотивами казки братів Грімм "БІЛОСНІЖКА ТА СІМ ГНОМІВ", музична казка.

Чарівна історія про добру Білосніжку, лиху Королеву, веселих Гномів та прекрасного Принца завжди захоплює. А вистава про Білосніжку готує для глядачів багато сюрпризів. Дітки дізнаються імена гномів, познайомляться з Кактусом і Ромашкою, знову переконаються, що дружба, любов і доброта завжди перемагають.