Збирав дані про командирів ЗСУ, співробітників СБУ та військових льотчиків: у Харкові судитимуть агента РФ, - ФОТОУ Харкові агент РФ може отримати термін за державну зраду.

Харківська обласна прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно 59-річного чоловіка за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної прокуратури.

За даними слідства, наприкінці 2022 року харків’янин налагодив контакт через Телеграм з представником російської спецслужби, від якого отримував завдання для проведення підривної діяльності проти України.

Обвинувачений стежив у Харкові за українськими захисниками: намагався встановити місця їх дислокації та проживання, а також маршрути пересування. Він збирав інформацію про командирів спецпідрозділів ЗСУ, співробітників СБУ та військових льотчиків. Крім того агент передавав російським кураторам інформацію про об’єкти критичної оборонної промисловості у Харкові для подальших ракетних ударів.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Справу розглядатимуть у Комінтернівському районному суді Харкова.

Збирав дані про командирів ЗСУ, співробітників СБУ та військових льотчиків: у Харкові судитимуть агента РФ, - ФОТО, фото-1