У Маріуполі окупанти затримують зарплату вчителям та вихователямУ тимчасово окупованому Маріуполі містяни скаржаться на затримки виплат заробітних плат. Із цим зокрема зіткнулися вчителі школи у селищі Старий Крим.

Про це повідомляється у місцевих Телеграм-каналах.

"У Старокримській школі вже три місяці не отримує зарплати педагогічний склад, і навіть прибиральниці! Кажуть, що школа не перебуває на бюджетному обліку. Подавали два рази документи на перерахунок зарплат, але марно!" – кажуть городяни.

На відсутність зарплати також скаржаться й співробітники дитячого садка у Приморському районі, що на вулиці Ушакова, 85

"Постійні затримки із зарплати /.../ не йдіть туди працювати - там пекло, платять усім по-різному комусь платять 2000, 2500, 3000 (рос. рублів, - ред.), а працюють однаково всі", - обурені жителі окупованого міста .

Нагадаємо, цього року в багатьох установах окупаційної адміністрації, які фінансуються за рахунок російського бюджету, перестали виплачувати зарплату. Проблема із заборгованостями є не тільки в Маріуполі, а у всіх інших містах окупованої частини Донецької області. Особливо цинічно це виглядає на фоні блокування українських виплат і забороною гривні.

Читайте також:

В Маріуполі гривню перестали приймати навіть на ринках

Пушилін пояснив, чому маріупольцям перестали платити гроші