У Києві та столичному регіоні очікується надзвичайний рівень пожежної небезпекиУ Києві та Київській області найближчими днями очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки. За даними Укргідрометцентр, найбільш небезпечна ситуація припадає на 23-25 травня.

Про це повідомили в КМДА.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

Також в КМДА нагадали містянам про заборону відвідувати ліси і покарання, яке передбачено за порушення цієї заборони.

Частина лісових територій була зоною бойових дій, де залишаються вибухонебезпечні матеріали. Є понад 30 тисяч гектарів лісу, за які відповідають міські служби. Там не припиняються роботи з розмінування, – йдеться у повідомленні Київської міської держадміністрації.

Раніше ми писали, що у Києві за відвідування лісів можуть штрафувати на тисячі гривень – у місті продовжує діяти заборона на відвідування лісових зон.

Також розповідали про те, що у вівторок, 28 березня, на території Дарницького лісництва висадили 1,5 тисяч сіянців сосни, що були вирощені власними силами працівників столичного лісо-паркового господарства.