У ГУР підтвердили, що російські добровольці проводять операцію у Бєлгородській областіРосійські добровольці з легіону "Свобода Росії" та РДК проводять на території Бєлгородської області операцію. Її мета – створення "смуги безпеки" для захисту цивільних українців.

У операції беруть участь виключно громадяни РФ. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі "Суспільному".

"Так, сьогодні "Русский добровольческий корпус" та "Легион Свобода России", які складаються з громадян Російської Федерації розпочали операцію по звільненню цих територій Білгородщини від так званого режиму Путіна і відсування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення", — сказав Юсов.

У ГУР підтвердили, що російські добровольці проводять операцію у Бєлгородській області: названо основну ціль

У ГУР підтвердили, що російські добровольці проводять операцію у Бєлгородській області: названо основну ціль

Нагадаємо, вранці 22 травня бійці легіону "Свобода Росії" та "Русского добровольческого корпуса" заявили, що зайшли на територію РФ, зокрема, у низку населених пунктів Бєлгородської та Брянської областей. Росіяни, що воюють на боці України, наголосили, що "повертаються додому", адже настав час звільнити Росію від "тиранії Кремля".

Згодом російські ЗМІ та соцмережі почали писати про бої у прикордонних населених пунктах Бєлгородської області.

Близько 14 години дня у легіоні "Свобода Росії" констатували, що "звільнили" Козинку Бєлгородської області й зайшли в населений пункт Грайворон.

Після цього інформацію підтвердив губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков, котрий заявив, що на територію Грайворонського округу "зайшла ДРГ ЗСУ". За його словами, підрозділи РФ та ФСБ "вживають заходів".