На Миколаївщині відділ освіти однієї із громад закупляв по завищеній ціні паливоГосподарський суд Дніпропетровської області постановив стягнути 150 тисяч гривень з товариства, у якого  відділ освіти Березнегуватської селищної ради купив паливо за завищеною ціною.

Як повідомляється, прокуратурою встановлено, що між підприємством – постачальником та відділом освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради після укладення договору про закупівлю товару, упродовж березня – листопада 2021 року укладено 4 додаткових угоди, якими безпідставно змінено істотні умови договору в частині підвищення ціни за одиницю товару,  чим завдано  місцевому бюджету шкоди на суму майже  150 тисяч гривень. 

За результатами судового розгляду позовні вимоги прокурора про визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю товару та стягнення надмірно сплачених коштів у сумі майже 150 тисяч гривень. 

Нагадаємо, на Миколаївщині обласна прокуратура через суд відновлює права держави на землі державного лісового фонду вартістю майже 2,5 мільйона гривень.