"У нас "незрячі" водії, що гасають як угорілі": маріупольці просять окупантів встановити світлофориЖителі окупованого Маріуполя скаржаться на відсутність у місті світлофорів. Хочуть. щоб окупанти вирішили це питання.

"Чому немає світлофорів у місті там де вони раніше стояли? Зокрема перехрестя вул. Бахчиванджі та пр. Будівельників (там у добрий час аварій було багато, і ми, як зайці перелякані дорогу переходили). І також пр. Будівельників та 50 років СРСР. Там стоять пішохідки, але багато водіїв "незрячі" у нас носяться як угорілі!", - пишуть городяни в одному з місцевих Телеграм-каналів.

У коментарі до публікації деякі маріупольці погоджуються з автором і пишуть, що за рік російської окупації життя в місті стало лише гіршим.

Проте є й ті, хто підтримує окупантів та просить не поширювати негатив. "Ми маємо світлофори, просто вони не працюють", - стверджують вони.

Нагадаємо, що маріупольський муніципалітет планував до кінця 2022 року завершити роботу по заміні старих світлофорів на сучасні. Проте всі світлофори в місті були зруйновані під час захоплення Маріуполя російською армією.

Окупантам вдалося відновити роботу лише кількох. Наразі загарбники констатують, що у місті почастішали випадки ДТП. Вірогідно що одна з причин відсутність світлофорів на дорогах.

Читайте також:

В Маріуполі почали встановлювати нові світлофори, - ВІДЕО

Єдиний у Маріуполі світлофор, розпіарений окупантами, вже не працює, - ФОТОФАКТ