Оренда квартира в Миколаєві. Що і скільки коштує в місяцьОрендувати квартиру в Миколаєві.

Редакція 0512 пропонує подивитись актуальні варіанти житла, які пропонуються для оренди в нашому місті.

Квартира в Інгульському районі

За чотири тисячі гривень можна орендувати двокімнатну квартиру, загальна площа якої 45 м2. Автор оголошення пише, що будинок, де здається квартира, розташований у тихому районі міста. Зазначається, що є меблі та техніка. Також є кондиціонер, газова колонка.

Подробиці та фото: https://dom.ria.com/uk/realty-dolgosrochnaya-arenda-kvartira-nikolaev-ingulskiy-25913299.html

Квартира в Заводському районі

Здається квартира по вулиці Водопровідна. У місяць треба платити п'ять тисяч гривень. Зазначається, що квартира двокімнатна, з загальною площею 44 м2. Знаходиться на першому поверсі п'ятиповерхового будинку. Автор оголошення пише, що є меблі та техніка, проте немає пральної машинки.

Подробиці та фото: https://dom.ria.com/uk/realty-dolgosrochnaya-arenda-kvartira-nikolaev-tsentralnyy-vodoprovodnaya-ulitsa-25923892.html.

Квартира на 3-й Слобідській

У центрі міста здається однокімнатна квартира за шість тисяч гривень на місяць, без урахування плати за лічильники. Зазначається, що загальна площа житла складає 38 м2, а знаходиться квартира на дев'ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Є меблі та техніка. 

Подробиці та фото: https://dom.ria.com/uk/realty-dolgosrochnaya-arenda-kvartira-nikolaev-tsentralnyy-slobodskaya-3-ya-ulitsa-25213858.html.

Квартира на Космонавтів

В Інгульскому районі міста можна зняти двокімнатну квартиру, загальною площею 45 м2. Вартість проживання в місяць становить п'ять тисяч гривень без урахування плати за комунальні послуги. Зазначається, що квартира частково мебльована, а також є деяка техніка.

Подробиці та фото: https://dom.ria.com/uk/realty-dolgosrochnaya-arenda-kvartira-nikolaev-ingulskiy-omonavov-lia-25774224.html.

Квартира на Героїв України

У Центральному районі за шість тисяч здається двокімнатна квартира. Є меблі, техніка та посуд. Крім того, житло знаходиться на другому поверсі двоповерхового будинку.

Фото та подробиці: https://dom.ria.com/uk/realty-dolgosrochnaya-arenda-kvartira-nikolaev-tsentralnyiy-eoev-kain-popek-25717617.html.