Робочу поїздку в Конотопський район здійснив голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир АртюхРобочу поїздку в Конотопський район здійснив голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, фото-1

Під час зустрічі у приміщенні Конотопської районної військової адміністрації очільник області обговорив з керівниками територіальних громад та військовими питання безпеки та оборони Конотопського району. Окреслив комплекс пріоритетних питань і завдань, над якими потрібно працювати

Зокрема, говорили про забезпечення належного рівня безпеки та захисту населення від можливих воєнних загроз, про належне функціонування закладів критичної інфраструктури, а також про вирішення проблемних питань щодо повсякденної життєдіяльності громад.

«Усі гілки сил безпеки і сил оборони повинні працювати злагоджено, система захисту має бути надійною. Тільки тоді ми зможемо захистити наших людей та перемогти ворога», – підкреслив Володимир АРТЮХ.

Начальник Конотопської районної військової адміністрації Тетяна СИЗОН висловила вдячність очільникам територіальних громад за належну спільну роботу, сприяння та допомогу військовим формуванням у питанні захисту Конотопського району.

Як зауважив Володимир Артюх, результати цієї наради стануть підґрунтям для подальшої плідної співпраці, а також запевнив, що вживатиме усіх можливих заходів для спільного вирішення необхідних завдань щодо життєзабезпечення Конотопського району.