Приховала чоловіка – під суд: на Дубенщині судитимуть жінку в незаконному отриманні соцвиплат на дітейНа Рівненщині суд розглядатиме справу проти 28-річної жительки колишнього Радивилівського району, яка обвинувачується у незаконному отриманні соціальних виплат на дітей.

За шахрайство з державною допомогою жінці загрожує покарання, яке й має вирішити суд.

Однак за встановленою статтею, мінімальне покарання передбачає штраф від 34-х до 51 тисяч гривень, а максимальне - обмеження волі на термін до 3 років.

Як повідомили в поліції, злочинну діяльність жительки Дубенщини викрили працівники карного розшуку Радивилівського відділення поліції, які задокументували її дії у квітні цього року.

Поліцейські встановили, що з вересня минулого року до травня 2023 року жінка незаконно отримувала державну допомогу на своїх неповнолітніх дітей, презентуючи себе як одиноку матір.

При поданні документів для отримання державної соціальної допомоги, вона умисно приховала той факт, що проживає разом з 34-річним чоловіком у незареєстрованому шлюбі та має трьох спільних дітей з ним.

Відтак, вона не мала права на одержання допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям, оскільки разом із ним проживає, веде спільне господарство і виховує дітей. Унаслідок протиправних дій 28-річна жінка, шляхом обману, заволоділа коштами в сумі майже 16 тисяч гривень за рахунок незаконно отриманих соцвиплат.

Наразі ж дізнавачі відділення поліції №2 (м. Радивилів) Дубенського РВП повідомили 28-річній жінці про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 190 КК України, а матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом за погодженням із прокуратурою скерували на розгляд суду.