На Бахмутському напрямку українські військові продовжують рухатись вперед – МалярЗСУ виштовхують ворога на Бахмутському напрямку.

На Бахмутському напрямку в районах передмістя українські військові продовжують рухатись вперед.

Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила в Телеграмі.

«Продовжуємо рухатись вперед на Бахмутському напрямку в районах передмістя. Наші підрозділи за сьогоднішній день захопили більш як десять ворожих позицій на півночі та півдні околиць Бахмута та зачистили значну площу лісового масиву в районі Іванівського», - заявила Маляр.

Також, за її словами, взято в полон ворожих солдатів з різних частин.

«Всупереч всім обставинам. Коли неймовірне ймовірно. Хто знає реальну обстановку і знаходиться зараз там, розуміє всю гостроту ситуації. Це коли 1 метр по складності виконання завдань вартує 10 км. Наші діють на межі надлюдських можливостей. Діють твердо, рішуче і професійно», - зауважила Маляр.

Заступниця міністра наголосила, що в Бахмуті дуже гаряче.

«Ворог зібрав там усі сили і намагається просуватись, знищуючи все на своєму шляху, тривають запеклі бої», - зазначила вона.

Маляр наголосила, що командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський тримає ситуацію під контролем, аналізує, планує, приймає рішення.

«Як і мусить бути, справжній бойовий генерал з військом у найгарячіші моменти. Поруч з ним вміло керують підпорядкованими військами бригадні генерали Богомолов і Гнатов. Вони реалізовують загальний замисел операції», - зазначила Маляр.

За її словами, завдяки «продуманому плануванню командування та миттєвій реакції на дії ворога, стійкості та мужності наших воїнів, станом на зараз противник не може оточити місто та досягти гучної перемоги на цьому напрямку».

Читайте: 

  • росія визнала загибель двох своїх полковників під Бахмутом

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262