Переселенки з Луганщини, які працюють медсестрами, можуть безкоштовно здобути нову медичну спеціальністьЛуганський обласний центр зайнятості організував підвищення кваліфікації для 15 сестер медичних, які є внутрішньо переміщеними особами нашого регіону.

Як розповіли 0642 у Луганській ОВА до організації навчання долучилися КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» та ВСП «Дніпровське відділення післядипломної освіти молодших медичних та фармацевтичних спеціалістів» КП «Обласний центр громадського здоров’я» Дніпропетровської обласної ради.

Навчання відбувається за новою спеціалізацією, яка наразі дуже затребувана і підходить для широкого кола молодших медичних спеціалістів: «Фізична терапія, ерготерапія. Медико-соціальна реабілітація (спеціалізація асистента фізичного терапевта, ерготерапевта, медико-соціального реабілітолога)».

Бажаючі навчаються за ваучерами за кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Луганський обласний центр зайнятості запрошує переселенців з Луганщини скористатися можливістю та отримати ваучер на навчання, підвищити свою кваліфікацію або опанувати нову професію.

Перелік професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер: 

Категорії осіб, які можуть отримати ваучер та порядок видачі:

Звертайтеся за тел.: 099 978 36 30 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 16:00.