На Запоріжжі через підроблені документи зареєстрували та продали земельну ділянку лісового фонду вартістю в мільйон гривеньЗапорізький районний суд задовольнив позов прокуратури в інтересах Запорізької облдержадміністрації, яким визнано недійсним договір купівлі-продажу та зобов’язано відповідача повернути державі земельну ділянку лісового фонду вартістю понад мільйон гривень.

Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури, передає 061.

Прокуратурою встановлено, що у 2017 році приватним нотаріусом на підставі підроблених документів та без відповідних правових підстав зареєстровано право приватної власності на землю за фізичною особою. Надалі, на підставі договору купівлі-продажу, земельну ділянку продано іншій особі.

Водночас спірна ділянка, яка розташований у селі Володимирівське Запорізького району, належить до земель лісового фонду та перебуває у користуванні державного підприємства, що унеможливлює її передачу у приватну власність.

Також у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом використання підроблених документів, триває досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі мешканка міста три роки не сплачувала за оренду землі під недобудовою: її борг перевалив за 1,2 мільйона гривень.