Користуємось смартфоном правильно: 5 найпоширеніших помилокВажко очікувати від телефону терміну служби, довшого за 5 років. Проте, і до цієї дати гаджет може не "дожити", якщо користуватися ним безвідповідально.

У середньому, близько три години на день люди проводять з телефоном у руках, користуючись додатками, переглядаючи сайти та спілкуючись. Та чи знає більшість, що саме негативно впливає на роботу смартфону та швидко виводить його із ладу?

Головні помилки у користуванні, які "вбивають" ваш телефон

Неякісні кабелі

Одна з найгірших речей користувачів — це використання дешевих кабелів для своїх смартфонів. Неякісні зарядні кабелі інших виробників можуть призвести до непоправного пошкодження телефону. Існує ризик пожежі, ураження електричним струмом та інших серйозних пошкоджень телефону.

Перегрів телефону

Перегрів телефону може призвести до зниження його продуктивності або до несправності. Краще уникати довготривалого використання телефону в режимі зарядки та уникати високих температур в близькості біля телефону.

Ваш телефон незахищений

Найчастіше наші смартфони містять важливу інформацію. Ви можете пов’язати свій банківський рахунок і кредитні картки, завантажити важливі документи або зберегти важливі робочі електронні листи. Кожен повинен знати правила кібербезпеки для смартфона, щоб запобігти отриманню доступу до його даних.

Телефон у кишені

Ще один спосіб зіпсувати телефон — тримати його в кишені штанів, де особливо крихкі моделі можуть просто погнутися. Тепло від тіла може швидше розряджати батарею, оскільки тіло виділяє близько 36 градусів за Цельсієм. Батареї смартфонів найкраще працюють при температурі від 16 до 22 градусів за Цельсієм.

Розрядження батареї телефону

Ніколи не дозволяйте пристрою повністю розрядитися, оскільки це йому дуже шкодить. Найкращий спосіб заряджати смартфон — підключати його до розетки, перш ніж заряд опуститься нижче 30%, і припинити зарядку, коли вона досягне позначки 80%.