Чиновнику ужгородської міськради прокуратура оголосила підозру. "Мова про головного архітектора" - ЗМІЗакарпатська обласна прокуратура повідомила про підозру начальнику одного з управлінь Ужгородської міської ради за фактом внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це йдеться у повідомленні Закарпатської обласної прокуратури.

Встановлено, що посадовець розробив протиправний механізм зміни цільового призначення землі колишнього промислового підприємства, що давало змогу власнику створити умови для її вигідної реалізації в майбутньому. Йдеться про ділянку на Слов’янській набережній в Ужгороді.

Згідно з даними генплану міста та детального плану території, ця ділянка розташована в зоні промислових підприємств і є територією виробничої забудови, що унеможливлювало проведення там будівництва комплексу багатоквартирних житлових будинків.

Так, підозрюваний вніс неправдиві відомості до ряду документів при розробленні містобудівної документації. Метою цього недостовірно вказав «комплексний підхід у формуванні нової забудови міста». Крім цього, посадовець, усупереч вимог законодавства у сфері містобудування та Земельного кодексу, погодив проєкт зміни цільового призначення земельної ділянки.

Такі протиправні дії безпосередньо вплинули на фінансову та ринкову привабливість згаданої земельної ділянки та створили умови для її забудови багатоквартирним будинком.

Готується клопотання щодо обрання особі запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Досудове розслідування здійснює СУ ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області.

За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про головного архітектора Ужгорода Олега Боршовського.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Читайье також: Прикордонник, який допомагав контрабанді тютюну на Закарпатті, може потрапити за ґрати на 10 років