"Мрія здійснилася": Віктор Павлік придбав машину за понад 2 млн гривеньОстанні дні дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова їздила Києвом на таксі. Як з'ясувалося, своє авто вона продала, а чоловіку-артисту купили білий LandRover з салону.

Як інформує "24", нещодавно Катерина Реп'яхова відповідала хейтерам, що чоловік заробляє в кілька разів більше за неї та повністю забезпечує сім'ю, допомагаючи при цьому дітям і ЗСУ. Схоже, під час війни він анітрохи не збіднів, а навпаки назбирав на новенький Land Rover Discovery Sport, який коштує щонайменше 2 мільйони гривень.

На нове авто Павліка звернули увагу підписниці його дружини, тому вона вирішила розповісти більше. Кросовер 2023 року артисту купили нібито через постійні роз'їзди.

"Ми на цьому не акцентували. Але мрія чоловіка здійснилася. Він повернувся до Land Rover, на яких їздив більшу частину свого життя. Щаслива за свого чоловіка. Він заслужив. Пів свого життя він проводить у машині і на гастролях",- прокоментувала Катя Реп'яхова.

Блогерка пояснила, що Land Rover Віктору Павліку купили, бо продали два свої авто марки Toyota.

"Був період, коли ми вдвох були без машини. Це було ще складніше. Наші тойоти гібриди забрали за два дні. Ми були у шоці, як так швидко", – зізналася дружина артиста.

"Мрія здійснилася": Віктор Павлік придбав машину за понад 2 млн гривень (ФОТО), фото-1