Безкоштовна моторна олива та фільтр, а також заміна від Автопартнер!Добре відомо, що заміна масла у двигуні автомобіля є регулярною та обов'язковою процедурою. Від правильного підбору та своєчасної заміни мастила безпосередньо залежить не тільки справна робота, а й загальний моторесурс будь-якого силового агрегату.

Як правило на території України рекомендують міняти моторне масло кожні 10 тис. км. Дане твердження справедливе як бензинового, так і для дизельного двигуна.

Безкоштовна моторна олива та фільтр, а також заміна від Автопартнер!, фото-1

Кожен водій хоч раз в житті стикався з заміною масла і знає скільки це коштує, тому наша акційна пропозиція точно вам сподобається!

Компанія “Автопартнер” надає безкоштовну оливу та фільтр, а також заміну, за фірмову наклейку на ваше авто! Ми пропонуємо поклеїти на заднє скло вашого автомобіля наклейку з логотипом автопартнер і ви автоматично можете замінювати масло на сервісі Автопартнер безкоштовно кожні 10 тис. км.

Зверніть увагу кількість авто, що прийматимуть участь у акції обмежена, всього 50 авто. Акція діє до 31 березня 2023 року.

Безкоштовна моторна олива та фільтр, а також заміна від Автопартнер!, фото-2

З основними умовами акції ви можете ознайомитись нижче:

  • 1. У акції можуть взяти участь клієнти з автомобілем виготовленим «іноземним» брендом не раніше 2001 модельного року без значних кузовних ушкоджень.
  • 2. Перше надання послуг, витратних матеріалів і запчастин по акції можливо через 2 місяці після розміщення наклейки на авто (незалежно від пробігу за цей період)
  • 3. По акції надаються преміальні моторні оливи фірми Kennol, або Dynamax і оливні фільтри преміальних брендів Knecht, Mann, Purflux.
  • 4. Надання послуг, моторної оливи (до 5 літрів) та фільтр по акції здійснюється через кожні 10 000 км пробігу, але не частіше 2 разів на рік.

Для того, щоб детальніше ознайомитись з умовами акції, переходьте на сайт.

Вас зацікавила акція?Тоді залишайте заявку на нашій формі за цим посиланням. 

Або телефонуйте менеджерам для пояснення деталей:

+38 068 198 98 48

+38 067 402 02 10

СТО - вул. Якова Зайка, 14

https://www.sto.avtopartner.com.ua/

Автомагазин - вул. Грушевського, 105

Сайт:https://www.avtopartner.com.ua/

Instagram:https://www.instagram.com/ztavtopartner/

Facebook:https://www.facebook.com/ztavtopartner