Видача гуманітарної допомоги, облаштування укриттів та робота з населенням: звіт Покровського ККСН за останні два місяціПокровський координаційний комітет самоорганізації населення продовжує допомагати населенню. Лише з початку року мешканцям громади було видано понад 23 тисяч продуктових наборів, 56 тисяч хлібин та 5 тисяч пакунків дитячого харчування.

Про це у ході апаратної наради, яка відбулась 15 березня, доповіла начальниця Комітету самоорганізації населення Марина Ухова.
Крім того, за період з 2 січня по 10 березня 2023 року було видано:

-  1535 довідок, 129 актів та 119 характеристики;
-  350 буржуйок для найпростіших укриттів;
-  5 тонн теплих речей;
-  50 пар дитячого взуття для ВПО;
-  1500 пар взуття для дорослих ВПО;
-  50 гігієнічних наборів для ВПО;
-  700 обігрівачів жителям селища Динасового заводу;
-  21 насос для свердловин;
-  10 пічок-булер’янів на основні укриття;
-  560 вогнегасників на основні та найпростіші укриття
-  14 фільтрів в основні укриття;
-  280 аптечок для найпростіших укриттів.

Розвезено по 2 м³ дров та по 2 тонни вугілля головам квартальних комітетів.

У лютому інспекторами та фахівцями ККСН було організовано зустріч голів квартальних комітетів з начальником Покровської МВА Сергієм Добряком, під час якої були обговорені проблемні питання громади та шляхи їх вирішення; зі старшими будинків та активними мешканцями проведено навчання з використання вогнегасників та пожежної безпеки, здійснено 5 комісійних виходів з приводу затікання у квартирі та самовільного заняття комори.

Наразі інспектори ККСН проводять збір інформації щодо кількості мешканців, які проживають на території громади, формують графіки підвезення води, залучення громадян до суспільно-корисних робіт та ін.