Отримання допомоги та її розподіл: у Покровську відбулось засідання гуманітарного штабуЗа участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича 14 березня відбулось чергове засідання гумштабу щодо отриманої гуманітарної допомоги та її розподілу. Про це повідомляє прес-служба Покровської МВА. 

Так, з 1 лютого по 10 березня від Покровської РДА надійшло 13,5 т дизельного палива, 3,1 т бензину, 2 генератори, 500 розкладачок та 80 матраців. Також отримано 4 дизельні генератори від ГО «Зграя UA» та 10 твердопаливних обігрівачів від гуманітарної місії «Проліска». 

«Завдяки тісній співпраці керівництва ВА і гуманітарного штабу наша громада отримує достатню кількість гуманітарної допомоги. Хочу подякувати всім, хто задіяний у цій роботі», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо. 

Отриману допомогу було вирішено розподілити між підприємствами, організаціями та установами Покровської міської територіальної громади згідно з листами-заявкам. Затверждено і механізм передачі допомоги.