Тернопільська Пташка заявила, що не варто вживати фемінітиви відносно неїКатерина Поліщук тернопільська "Пташка" пояснила, що не варто відносно неї застосовувати фемінітиви, а також зробила зауваження деяким працівникам преси. Закрема Катерина повідомила, що навіть в Вікіпедії про неї не правда. Своїми думками дівчина поділилася на своїй сторінці у Фейсбук.

Катерина наголосила, що вона бойовий парамедик-доброволець

"Поважаю правила української мови та вибір кожного, разом з чим прошу не вживати фемінітиви до слів "медик", "парамедик", "воїн", "боєць" до мене",- йдеться в повідомленні.

Катерина на фронті з весни 2021 року, а не з 24 лютого. Війна почалась 2014році.

"Потрапила в госпіталь з пораненнями середньої складності та змушена була залишитись у ролі медсестри на період двох місяців, через паралізовану повністю праву руку та поранені ноги і ліву(не поїхала в Маріуполь працювати в шпиталі",- додала дівчина.

Після коледжу рік прожила в Києві, не переїжджала в Маріуполь.

"Завжди мріяла захищати свою державу, не марила великою сценою",- додає Катерина.

Доброволець не з Азову, НГУ, ЗСУ, просто доброволець. З березня взагалі нікому не підпорядкований. Також Катерина повідомила, що є багато інших дрібних фейків.

"Якщо раптом ще є питання - краще пишіть будь ласка. А не вигадуйте і не беріть інформацію з неперевірених джерел, на приклад Вікіпедії",- додає Катерина.