Робота у Харкові. ТОП вакансій із зарплатою від 25 тисяч гривень, - ФОТОАктуальні вакансії для харків'ян, які хочуть заробляти від 25 тисяч гривень.

Останнім часом жителі і гості Харкова активно шукають роботу у місті. Найголовнішим фактором при виборі вакансії залишається розмір заробітної плати. І роботодавці готові платити конкурентоспроможну зарплату тим, хто має досвід і необхідні навички.

Редакція сайту 057 розповідає, де можна заробляти від 25 тисяч гривень.

Робота у Харкові. ТОП вакансій із зарплатою від 25 тисяч гривень, - ФОТО, фото-1

Медичний центр шукає лікаря УЗД. Вимоги до майбутнього працівника: загальний лікарський стаж від 3 років; вища медична освіта; наявність всіх необхідних документів, що дозволяють вести медичну практику - диплом, сертифікат лікаря-спеціаліста, посвідчення про присвоєння категорії; вміння впевнено користуватися ПК. Зарплата - близько 30 тисяч гривень.

Куди звертатись: 095-172-84-90.

Підприємство з виробництва поліетиленової плівки відкрило вакансію "оператор екструдера, старший зміни". Вимоги до майбутнього працівника: досвід роботи від 1 року, відсутність шкідливих звичок, відсутність хронічних захворювань, фізична витривалість. Зарплата - від 25 до 35 тисяч гривень.

Куди звертатись: 067-622-09-24.

Агентство нерухомості шукає менеджера по роботі з клієнтами. Вимоги до майбутнього працівника: готовність обробляти велику кількість інформації і вміння правильно планувати свій робочий час. Зарплата - від 30 до 50 тисяч гривень.

Куди звертатись: 068-552-32-36.

Сервісний центр з обслуговування інструмента відкрив вакансію "заточувальник манікюрного інструмента". Вимоги до майбутнього працівника: успішний досвід роботи заточування манікюрного інструменту від 1 року. Зарплата - від 20 до 35 тисяч гривень.

Куди звертатись: 068-448-61-51.

Робота у Харкові. ТОП вакансій із зарплатою від 25 тисяч гривень, - ФОТО, фото-2

Автотранспортна компанія шукає водія категорії "СЕ". Вимоги до майбутнього працівника: досвід роботи на вантажних автомобілях з напівпричепом не менше 6 місяців, наявність чіп-картки і закордонного паспорта для водіїв-міжнародників, знання влаштування вантажного автомобіля. Зарплата - від 20 до 52 тисяч гривень.

Куди звертатись: 097-137-68-10.

Косметологічна клініка естетичної медицини відкрила вакансію "косметолог". Вимоги до майбутнього працівника: досвід роботи від 1 року і вища медична освіта. Зарплата - від 30 до 40 тисяч гривень.

Куди звертатись: 063-352-56-69.

Компанія з виробництва і реалізації чоловічого взуття шукає технолога з виробництва взуття. Вимоги до майбутнього працівника: досвід роботи від 3 років; фахова вища або середня-спеціальна освіта; знання повного технологічного процесу виготовлення взуття; вміння складати технологічні карти і визначати норми матеріалів на виготовлення взуття; знання вимог в якості продукції; навички роботи з обладнанням і їх ефективне використання за призначенням; досвід базової роботи з ПК. Зарплата - від 30 до 50 тисяч гривень.

Куди звертатись: 097-992-69-02.

Автозаправний комплекс відкрив вакансію "керівник АЗК". Вимоги до майбутнього працівника: досвід роботи від 2 років; вища освіта; досвід керування колективом від 40 чоловік; знання особливостей паливного бізнесу, роздрібної торгівлі, громадського харчування; лідерські якості і здатність вирішувати конфлікти. Зарплата - близько 25 тисяч гривень.

Куди звертатись: 067-413-31-59.