росіян на лівобережжі Дніпра намагаються "вибивати" якомога далі, щоб зменшити обстрілиНаші воїни щоденно працюють над тим, щоб "вибивати" росіян на лівобережжі Херсонщини.

Про це повідомила речниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

За її словами, поки що, важливо вчасно укриватися від обстрілів.

"Ми усвідомлюємо, що позиції ворога можуть розгортатися поки що й на тих територіях, з яких він досягає правобережжя, хоча Сили оборони на цьому напрямку ретельно і щоденно працюють над тим, щоб вибивати їх зі смуги хоча б 20 км від урізу води, щоб обстріли припинити або критично зменшити", - розповіла Гуменюк.

Вона зазначила, що ворог намагається вишукувати способи розташування озброєння навіть серед житлових будинків місцевих жителів на тимчасово окупованому лівобережжі Дніпра.

"Навіть там вони обстрілюють місцеве населення для того, щоб залякувати, тримати в стані постійного нервового напруження і тероризму.

Наприклад, обстрілюючи з мінометів Олешки, вони видають це за роботу Сил оборони… Наша робота по системах залпового вогню, по мінометах, по артустановках має свої результати, але поки що ми не можемо гарантувати абсолютної безпеки", - сказала Гуменюк.