Яка ситуація у Львові та області станом на 11 березня: про головне за добуМаксим Козицький повідомив про ситуацію у Львові та області.

Станом 09:00 11 березня голова Львівської ОВА Максим Козицький у телеграм-каналі повідомив, як минула доба у Львові та області. Зокрема, за цей час один раз оголошували повітряну тривогу. 

"Один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу – 10 березня о 09:13. Була загроза удару ракетним комплексом "Кинджал" з білорусі. Небезпека не справдилась. На Львівщині спокійно", - йдеться у повідомленні. 

Евакуаційними потягами зі зон активних бойових дій на Львівщину приїхала ще 71 людина, автобусами – 20 внутрішніх переселенців. До Перемишля з області потягами вирушили 1199 осіб.

Крім того, у селі Гійче Львівського району запрацював пожежно-рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони. У нього входить 5 осіб, функціонуватиме – цілодобово. Створили підрозділ з ініціативи Рава-Руської міської ради за підтримки USAID "Говерла", яке надало обладнання та спецодяг для рятувальників. Пожежний автомобіль передали норвезькі партнери. 

1000 флісок виготовила та передала нашим воїнам Стрийська швейна фабрика з ініціативи та за підтримки шведського волонтера Йонаса фон Матерна. Кошти для цього волонтер збирав по всьому світу. Одяг пошили за зразком шведської армії.

Читайте також: У Львові запрацює центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Фото на головній: Максим Козицький, фейсбук