Затриманим агентом рф в Очакові виявився колишній начальник центру ССО, - ФОТОСьогодні стало відомо про затримання російського агента, який працював у мерії Очакова та мав завдання схилити до співпраці з російським агресором мера Очакова. Підозрюваним виявився Едуард Шевченко — колишній начальник 73 морського центру спеціальних операцій.

Про це повідомляє Бабель, з посиленням на джерела у правоохоронних органах.

Затриманим агентом рф в Очакові виявився колишній начальник центру ССО, - ФОТО , фото-1

Шевченко пройшов бої за Словʼянськ, Краматорськ, Лисичанськ і Дебальцеве. Він є лицарем ордена Богдана Хмельницького II та III ступенів. Також має орден «За мужність».

У травні 2017 року військово-лікарська комісія діагностувала в Едуарда Шевченка посттравматичний синдром внаслідок служби в зоні бойових дій на сході і визнала його обмежено придатним. На підставі цих висновків Шевченка вивели з 73 центру і перевели «в розпорядження Генштабу». Шевченко не погодився з таким рішенням та подав позов до адміністративного суду. 7 вересня 2017 року суд визнав дії військового керівництва протиправними та зобовʼязав направити Шевченка на повторне проходження комісії.

У 2018 році Одеський апеляційний адміністративний суд скасував постанову Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області від 07 вересня 2017 року — і офіцер продовжив військову службу у складі Військово-морських сил Збройних сил України.